Hürriyet Vefat İlanı    

 

HÜRRİYET GAZETESİNE VEFAT İLANI
İstanbul Avrupa: 0212 631 27 17 Anadolu: 0216 630 30 31 Ankara: 0312 271 31 11 İzmir: 0232 831 10 61 Antalya: 0242 244 88 89- 0535 613 52 53- 0544 271 31 11- 0506 893 05 89
 
Yüksek tiraj sayesinde vefat ilanınızı daha büyük kitlelere ulaştırır. Bu tür ilanları verirken dikkat edilmesi gereken sadece bir kaç husus vardır. Bunlar İlanın Yayınlanacağı baskı bölgesi ( Türkiye Geneli, İstanbul, Bursa, İzmir, Antalya, Adana yada Ankara gibi), Diğer başka bi husus verilecek olan ilanın boyutu yani santim olarak en ve boy olarak tam ölçüsü esas alınır.
 
Vefat ilanı, gazeteye vefat ilanı, hürriyet cenaze ilan, gazeteye ölüm ilanı, hürriyet gazetesi vefat, anma, başsağlığı, acı kayıp ilanı, gazetelere vefaat ilanı vermek
 
Sosyal İlan Statüsünde olan, Gazete Vefat ilanı, Gazeteye Ölüm ilanı; Hayatını kaybeden kişinin vefaatından sonra verilen çerçeveli formatta hazırlanan, tam, yarım çeyrek sayfa kullanılabildiği gibi, ekonomik ebatlarda da talep edilen gazete ilanlarıdır. Bu ilanlar merhumun veya merhumenin sevenlerine, akrabalarına, dostlarına duyuru niteliğindedir.

VEFAT İLANLARI
Hürriyet Gazetesi'nin resmi ilan ajansı olarak hizmetinizdeyiz. Bize günlük İlanlarınızıda güvenle yazdırabilirsiniz.
Hürriyet Gazetesi içerisinde yayınlatmak istediğiniz ilanı, Yukardaki numarayı arayarak veya ilani formu doldurarak internet ortamından ilanlarınızı bize ulaştırabilirsiniz.
 
Hürriyet Gazetesi ilan için bizi arayınız.
Vefat ilan örnekleri için ana sayfadan örnek vefat ilanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

HÜRRİYETE VEFAT İLANI
İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Trabzon bölge baskılarına ekonomik ölçü vefat ilanı, başsağlığı ilanları verebilirsiniz. Bilecik, Aksaray, Aydın, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Bursa, Amasra, Denizli bölgelerinden reklam ajansımız online ilan hizmetinizdedir. Batman, Burdur, Ardahan'dan gazetelerin vefat ilanları sayfalarına telefon ile ilan hizmeti. Düzce, Bartın, Manisa, Bingöl, Isparta, Artvin, Edirne, Bolu, Muğla, Bitlis'ten Hürriyet gazetesi sosyal ilan sayfalarına tam sayfa, yarım, çeyrek veya dilediğiniz ölçülerde ekonomik vefatilanı verebilirsiniz. Bayburt, Kırklareli, Çankırı, Uşak, Diyarbakır şehirlerinden vefat ilanı. Erzincan, Kocaeli, Çorum, Balıkesir, Elazığ, Erzurum, Sakarya, Eskişehir, Çanakkale, Gaziantep, Giresun, Tekirdağ, Karabük, Hakkari, Gümüşhane'den ve Yalova, Karaman, Hatay, Iğdır, Zonguldak, Kastamonu, Mersin, Kars, Kayseri, Kahramanmaraş, Ordu, Kırıkkale , Kilis, Rize'den ilan vermek isteyenler vefat; başsağlığı, mevlit ilan örneklerini inceleyerek kolayca ilan metni hazırlayabilirler. Kırşehir, Malatya, Samsun, Konya, Mardin, Sinop, Kütahya, Muş, Nevşehir, Niğde, Sivas, Osmaniye, Tokat, Şanlıurfa, Yozgat, Siirt, Şırnak, Tunceli ve Van şehirlerinde vefat ilanlarınız online gerçekleşir.
Hürriyet Gazetesi vefat ilan sayfaları, okur profili, traj durumu ve baskı kalitesi göz önüne alındığında haklı önderliğini yıllardır muhafaza etmektedir.

Vefat ilan örnekleri için ana sayfadan örnek vefat ilanları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

 

Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanmak üzere vereceğiniz vefat ilanının tüm tasarım işlemleri ajansımız tarafından yapılmaktadır. Vefat ilanı vermek için yapmanız gereken yalnızca, ilan metnini operatörlerimize telefon,mail veya faks aracılı ile iletmektir. Hürriyet Gazetesi'nde yayınlanmasını istediğiniz vefat ilanlarınız için bizimle iletişime geçebilir tasarım ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.
 
 Vefat İlanları ücreti; gazetelerin belirlemiş olduğu st / cm fiyatları üzerinden hesaplanır. Tam sayfa vefat ilanı, yarım sayfa ve çeyrek sayfa sosyal ilan fiyatları hesaplanırken gazetelerin ebat üzerinden verdikleri indirim oranları uygulanır.
 
Ekonomik Sosyal İlan; Minimum ölçüler için kullanılabilecek ekonomik tarifeli vefat ilanı fiyatları için ajansımızdan bilgi isteyiniz.Vefat İlanı Verme; Gazete Vefat İlanı sayfalarında yayınlatmak istediğiniz Taziye İlanı, Başsağlığı İlanı, Teşekkür İlanı, Anma İlanı, Vefat İlanı, Ölüm İlanı gibi sosyal ilan statüsündeki ilanlarınızın her türlü dizgi ve tasarım hizmeti ücretsiz yerine getirilmektedir.
 

        

%>