Milliyet Vefat İlanı    

 

MİLLİYET GAZETESİNE VEFAT İLANI

İstanbul Avrupa: 0212 631 27 17 Anadolu: 0216 630 30 31 Ankara: 0312 271 31 11 İzmir: 0232 831 10 61 Antalya: 0242 244 88 89- 0535 613 52 53- 0544 271 31 11- 0506 893 05 89

Vefat ilanı vermek: Ulusal Gazetelerde yayınlanan ölen kişinin duyurusu veya cenazeye çağrı niteliğindeki Sosyal ilanlar kategorisindeki Sosyal ilan sayfalarında yayınlanan Vefat ilanı, Taziye, Başsağlığı Mesajı Yayınlamadır. Vefat ilanı Sayfalarında En Çok Tercih Edilen Gazete Vefat ilanı Sayfaları Hürriyet Vefat ilanı ‘dır, Sonrasında Vefat ilanı Vermek için Milliyet Gazetesi Vefat ilanı, Milliyet Gazetesi Vefat ilanı Sayfalarıdır. Vefat ilanı Sayfalarında st-cm hesabı ile Ebatlı (Çerçeveli) Vefat ilanı olarak yayınlanırlar. Vefat ilanı Fiyatları Gazetesine göre değişmektedir.  Gazeteye Vefat ilanı vermek için Vefat ilanı verirken bilmemiz gereken bir kaç husus vardır, Bunlar İlk önce vefat ilanı metni yani içeriği yada metninin oluşturulması, sonra vefat ilanı ‘nın yayınlanacağı baskı bölgesi ( Türkiye baskısı vefat ilanı, İstanbul baskısı vefat ilanı, Ankara baskısı vefat ilanı, Ege baskısı, Antalya, Adana vefat ilanı gibi), son olarakta Fiyatla Doğru orantılı olarak Verilecek vefat ilanı’nın Ebatı Boyutudur. ucuz vefat ilanı vermek için bu kuralları yerine getirmeniz ile vefat ilanı maliyetlerini en ucuza indirebilie ve ucuz vefat ilanı yayınlatabilirsiniz. Tam Sayfa Vefat ilanı, Yarım Sayfa Vefat ilanı Çeyrek Sayfa Vefat ilanlarıda vermek istediğiniz zaman en uygun ve ucuz vefat ilan verebilirsiniz.

Bunları belirlendikten sonra vefat ilanı Metnini Mail olarak Vefat ilanı Departmanımıza Mail atmanız Veya Telefon & Faks Çekmeniz yeterli olacaktır. İlgili birimimiz vefat ilanı Tasarımını Ajans ortamında en kısa zamanda tekrar size vefat ilanı yayınlanacağı birebir orjinal halini mail atarak vefat ilanı Görsel Tasarımı size ulaştırıp onayınızı yada gerekli düzeltmeleri isteyecektir. Son olarak sizin onay verdiğiniz vefat ilanı tasarımını İstediğiniz Gazetede verdiğiniz vefat ilanınızı yayınlanacaktır. Vefat ilanı Ana Gazetede Sosya ilan Sayfalarındanvefat ilanı sayfasında yayınlanmaktadır.

Milliyet Gazetesi'nde yayınlanmak üzere vereceğiniz vefat ilanının tüm tasarım işlemleri ajansımız tarafından yapılmaktadır. Vefat ilanı vermek için yapmanız gereken yalnızca, ilan metnini operatörlerimize telefon,mail veya faks aracılı ile iletmektir. Milliyet Gazetesi'nde yayınlanmasını istediğiniz vefat ilanlarınız için bizimle iletişime geçebilir tasarım ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Vefat İlanları ücreti; gazetelerin belirlemiş olduğu st / cm fiyatları üzerinden hesaplanır. Tam sayfa vefat ilanı, yarım sayfa ve çeyrek sayfa sosyal ilan fiyatları hesaplanırken gazetelerin ebat üzerinden verdikleri indirim oranları uygulanır.

Ekonomik Sosyal İlan; Minimum ölçüler için kullanılabilecek ekonomik tarifeli vefat ilanı fiyatları için ajansımızdan bilgi isteyiniz.Vefat İlanı Verme; Gazete Vefat İlanı sayfalarında yayınlatmak istediğiniz Taziye İlanı, Başsağlığı İlanı, Teşekkür İlanı, Anma İlanı, Vefat İlanı, Ölüm İlanı gibi sosyal ilan statüsündeki ilanlarınızın her türlü dizgi ve tasarım hizmeti ücretsiz yerine getirilmektedir.

 

        

%>