Ölüm İlanları    

 

Gazete Ölüm ilanları Hürriyet Vefat İlanları Gazeteye Cenaze-Vefat Ölüm ilanı Vermek
Vefat İlanı Hürriyet'e verilir, Milliyet'e verilir, Sabah Gazetesine, Yeniasır gazetesine, Posta Gazetesine, Vatan Gazetesine, Yenişafak, Zaman, vb bütün gazetelere verilir.
ÖLÜM, BAŞSAĞLIĞI, VEFAT İLANI VERMEK;
Hürriyet ve bütün gazeteler'in yetkili ajansıMiralay Reklam'dan; Başta Hürriyet gazetesi olmak üzere Milliyet, Cumhuriyet, Sabah, Yenişafak, Türkiye, Yeniasır, Zaman gazetesi gibi ölüm ilanlarının yayınlandığı gazetelere Vefat ilanı, Anma, Teşekkür ilanları, Başsağlığı ilan, Ölüm ilanları, Cenaze ve Mevlit duyurusu gibi akla gelen bütün sosyal ilanları acentemizden yayınlatabilirsiniz.. En sık vefat ilanı yayınladığımız baskı bölgeleri sırasıyla İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Adana ve Tüm Türkiye Baskılarıdır. Gazetede yayınlanacak vefat ilan metninizi bize mail, fax veya telefon ile bildirebilirsiniz.. Gazeteye verilecek vefat ilanı için fiyat hesaplaması şu şekilde yapılmaktadır. Siparişi verilen sosyal ilanın birirncisi boyutu, ikincisi baskı bölgesidir. Sitemizde üst bölümde SSS (Sık Sorulan Sorular) bölümünde nasıl hesaplanacağı tarif edilmiştir. Aydınlatıcı gelmez ise günün herhangi saatinde bizi telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca tasarım ve ilan metni ile ilgili sorularınızda bu hattan sorarak, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. Her baskı bölgesi için ilan yetiştirme saati farklıdır. Mesela ölüm ilanı Türkiye geneli yayınlanacaksa saat14.00'e kadar, İstanbul Olacaksa saat 18.00'e kadar, Ankara olacaksa saat 20.00'ye kadar verilebilir. Bu sitedeki içerik verileri Belediyelerden alınan listelere göre girilmektedir. Burada isimi ve soyisimi yayınlanan mevtalar için gazetede ilan yayınlanmamış olabilir. Gazete vefat ilanı vermek ücretlidir. Biz ajans olarak internet maliyeti olmadığı için elimizden geldiğince ölen kişileri saygı ve rahmetle anıyoruz.  O yüzden internet ortamında bile olsa ailelerine başsağlığı diliyoruz. 

GAZETEYE ÖLÜM İLANI;
Sayın değerli müşterimiz, öncelikle Başınız sağlığı dileklerimizi ve acınızı sizinle paylaşıyoruz. Ölmüş yakınınız için gazeteye vereceğiniz vefat ilanınız için öncelikle ilan metnini oluşturunuz. İlan metnini oluşturmakta zorlanır iseniz kalifiye personelimize doneleri vermeniz yeterlidir. Personelimiz tasarımını yaparak size mail veya faks yolu ile gösterir. Ücretini ödemeniz ve onay vermeniz halinde son haliyle basılmak üzere ilgili gazetenin matbasına gönderilir. Ölüm ilanları ciddi ilanlardır. Ciddiyetsiz hazırlanan veya tasarımı güzel olmayan ilanlar prestij sarsmaktadır. İşini ciddiye alan yetkili ajansımızı tercihinizden ötürü teşekkürlerimizi bir borç biliriz. Vefat ilanı örnekleri sitemizde oldukça fazladır.Örneklerin yeterli olmadığını düşünüyor iseniz personelimizden tüm portfolyoyu isteyebilirsiniz. Şayet Hürriyet ölüm ilanı verilecekse telefon hattımızda bir teknik problem veya yoğunluk nedeni ile cevap vermemesi halinde 7 gün 24 saat 0535 613 52 53- 0506 893 05 89- 0544 271 31 11 nolu cep numarasından ulaşabilirsiniz.

 


        

%>