Posta Vefat İlanları    

POSTA GAZETESİNE VEFAT İLANI
İstanbul Avrupa: 0212 631 27 17 Anadolu: 0216 630 30 31 Ankara: 0312 271 31 11 İzmir: 0232 831 10 61 Antalya: 0242 244 88 89- 0535 613 52 53- 0544 271 31 11- 0506 893 05 89

Posta Gazetesi Vefat İlanı

   Posta gazetesi traj olarak türkiyenin en çok satan ve okunan gazetelerinin başında gelmektedir. Gerek sağlık köşesi Hayadar DÜMEN ile gerekse Posta Seri İlanlar ile reklam pazar payının %30 luk bir dilimini oluşturmaktadır. İstanbul , Ankara gibi metropol şehirlerde ilan sayfaları diğer illere oranla daha kalabalık ve doludur. Slogandanda anlaşılacağı üzere ver postaya gitsin gibi deyimler kullanılmaktadır. Postaya iş, eleman, emlak, araba, satılık, kiralık ilanaları gibi ilanlarıda verebilirsiniz.  
   Posta gazetesine vefat ilanı verecek müşterilerimiz için öncelikle baş sağlığı dileklerimizi gazete ilan ailesi olarak iletiyoruz. Posta gazetesinde vefat, ölüm, anma cenaze ilanları gibi tüm ilanları yayınlatabilirsiniz. Posta gazetesine vefat ilanı vermek için posta iletişim hattı telefonlarımızdan ilan müşteri hizmetlerimize ulaşarak posta gazetesine ölüm, cenaze ve vefat ilanı verebilirsiniz. posta gazetesinin yetkili ve resmi ilan servisi olan gazete ilan firmamız yılların tecrübesi ile ilanlarınızda profosyonel çözümler ve tasarımlar sunmaktadır.
   Posta gazetesine vereceğiniz vefat ilanlarınız web sayfamızda da yayınlanarak vefat eden kişinin ismini uzun süre dünyaya tanıtıp ilanınızı google gibi arama motorlarında listeleyecektir. Web sayfamızda yayınlanan ilanlarınız yıllar boyu ölümsüz olacaktır. Müşteri temsilcimize vefat ilanınızın web sayfasında yayınlanması gerektiğini belirtirseniz müşteri temsilcimiz gerekli işlemleri ücretsiz olarak yapacaktır.

Posta Gazetesi'nde yayınlanmak üzere vereceğiniz vefat ilanının tüm tasarım işlemleri ajansımız tarafından yapılmaktadır. Vefat ilanı vermek için yapmanız gereken yalnızca, ilan metnini operatörlerimize telefon,mail veya faks aracılı ile iletmektir. Posta Gazetesi'nde yayınlanmasını istediğiniz vefat ilanlarınız için bizimle iletişime geçebilir tasarım ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Vefat İlanları ücreti; gazetelerin belirlemiş olduğu st / cm fiyatları üzerinden hesaplanır. Tam sayfa vefat ilanı, yarım sayfa ve çeyrek sayfa sosyal ilan fiyatları hesaplanırken gazetelerin ebat üzerinden verdikleri indirim oranları uygulanır.

Ekonomik Sosyal İlan; Minimum ölçüler için kullanılabilecek ekonomik tarifeli vefat ilanı fiyatları için ajansımızdan bilgi isteyiniz.Vefat İlanı Verme; Gazete Vefat İlanı sayfalarında yayınlatmak istediğiniz Taziye İlanı, Başsağlığı İlanı, Teşekkür İlanı, Anma İlanı, Vefat İlanı, Ölüm İlanı gibi sosyal ilan statüsündeki ilanlarınızın her türlü dizgi ve tasarım hizmeti ücretsiz yerine getirilmektedir.

        

%>