Türkiye Vefat İlanı    

Türkiye Gazetesi'nde yayınlanmak üzere vereceğiniz vefat ilanının tüm tasarım işlemleri ajansımız tarafından yapılmaktadır. Vefat ilanı vermek için yapmanız gereken yalnızca, ilan metnini operatörlerimize telefon,mail veya faks aracılı ile iletmektir. Türkiye Gazetesi'nde yayınlanmasını istediğiniz vefat ilanlarınız için bizimle iletişime geçebilir tasarım ve fiyat avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Vefat İlanları ücreti; gazetelerin belirlemiş olduğu st / cm fiyatları üzerinden hesaplanır. Tam sayfa vefat ilanı, yarım sayfa ve çeyrek sayfa sosyal ilan fiyatları hesaplanırken gazetelerin ebat üzerinden verdikleri indirim oranları uygulanır.

Ekonomik Sosyal İlan; Minimum ölçüler için kullanılabilecek ekonomik tarifeli vefat ilanı fiyatları için ajansımızdan bilgi isteyiniz.Vefat İlanı Verme; Gazete Vefat İlanı sayfalarında yayınlatmak istediğiniz Taziye İlanı, Başsağlığı İlanı, Teşekkür İlanı, Anma İlanı, Vefat İlanı, Ölüm İlanı gibi sosyal ilan statüsündeki ilanlarınızın her türlü dizgi ve tasarım hizmeti ücretsiz yerine getirilmektedir.

        

%>